opera (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML
