opera (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Full HTML
tr: Tam HTML
