opera (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
