opera (1.0.1-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Full HTML
az: Tam HTML
