opera (1.0.1-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: On
be: На

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
