opera (1.0.1-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
