opera (1.0.1-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Full HTML
de: Vollständiges HTML

en: <h3>Installation Instructions:</h3>
de: <h3>Installationsanweisungen:</h3>
