opera (1.0.1-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML
