opera (1.0.1-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
