opera (1.0.1-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
