opera (1.0.1-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Full HTML
hi: पूर्ण एच टी एम एल
