opera (1.0.1-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
