opera (1.0.1-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Full HTML
nl: Volledige HTML
