opera (1.0.1-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Full HTML
ru: Полный HTML
