opera (1.0.1-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Full HTML
ta: முழு HTML
