opera (1.0.1-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Opera
uk: Опера

en: Full HTML
uk: Повний HTML
