opera (1.0.1-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Configuration
ar: الضبط

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Full HTML
ar: HTML كامل
