opera (1.0.1-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Configuration
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Full HTML
es: HTML completo
