opera (1.0.1-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Full HTML
fi: Täysi HTML
