opera (1.0.1-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Full HTML
fr: HTML complet
