opera (1.0.1-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Full HTML
gl: HTML completo
