opera (1.0.1-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Full HTML
id: HTML penuh
