opera (1.0.1-rc2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Full HTML
ja: フル HTML
