opera (1.0.1-rc2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML
