opera (1.0.1-rc2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
