opera (1.0.1-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
