opera (1.0.1-rc2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
