opera (1.0.1-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
