Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
