Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Content
da: Indhold

en: more
da: mere

en: Article
da: Artikel

en: Reset
da: Gendan

en: Add
da: Tilføj

en: Separator
da: Skilletegn

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Date format
da: Datoformat

en: Page
da: Side

en: Month
da: Måned

en: Desc
da: Faldende

en: Members
da: Medlemmer

en: Calendar
da: Kalender

en: Colors
da: Farver

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Operator
da: Operand

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Today
da: I dag

en: Apply
da: Udfør

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Asc
da: Stigende

en: Formula
da: Formel
