Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Month
th: เดือน

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ
