Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Reset
af: Herstel

en: Add
af: Voeg by

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Mini
af: Klein

en: Master
af: Meester
