Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Reset
fi: Palauta

en: Add
fi: Lisää

en: Separator
fi: Erotin

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Page
fi: Sivu

en: Month
fi: Kuukausi

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Today
fi: Tänään

en: Apply
fi: Käytä

en: Legend
fi: Selite

en: Master
fi: Isäntä

en: Formula
fi: Kaava
