Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Add
gl: Engadir

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Month
gl: Mes

en: Calendar
gl: Calendario

en: Colors
gl: Cores

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: End date
gl: Data de fin

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Today
gl: Hoxe

en: Apply
gl: Aplicar
