Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
