Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Page
mr: पान

en: Month
mr: महिना

en: Colors
mr: रंग

en: Day
mr: दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
