Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Add
oc: Apondre

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: End date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: Today
oc: Uèi

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
