Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Add
sl: Dodaj

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Today
sl: Danes
