Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Content
te: సారము

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Add
te: చేర్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Page
te: పేజీ

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు
