Opigno calendar (3.0.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
