Opigno calendar (3.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Add
ka: დამატება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Today
ka: დღეს
