Opigno calendar (3.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Today
ku: ئەمڕۆ
