Opigno calendar (3.0.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Add
lv: Pievienot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Colors
lv: Krāsas

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: End date
lv: Beigu datums

en: Operator
lv: Operators

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Today
lv: Šodien

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Legend
lv: Leģenda
