Opigno calendar (3.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Today
ne: आज
