Opigno calendar (3.0.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Month
nn: Månad

en: Calendar
nn: Kalender

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
