Opigno calendar (3.0.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Add
sk: Pridať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: End date
sk: Dátum do

en: Operator
sk: Operátor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Today
sk: Dnes

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
