Opigno calendar (3.0.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Add
bg: Добави

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: Month
bg: Месец

en: Calendar
bg: Календар

en: Day
bg: Ден

en: Apply
bg: Търси
