Opigno calendar (3.0.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ
