Opigno calendar (3.0.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Add
mn: Нэмэх

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
