Opigno calendar (3.0.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Add
ps: زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول
